פעילויות נוספות

מעבר לטיולי הג'יפים, פעילות האסטרונומיה והסנפלינג שאנחנו מפעילים בעצמנו, קיים ברשותנו מגוון רחב של פעילויות משלימות. מוזמנים לפנות אלינו על מנת שנבנה לכם ימי פעילות מלאים, מהנים וכאלה שזורמים הכי טוב שאפשר.

ארוחות בשטח

אוכל תמיד מהווה מרכיב חשוב בטיול ולפעמים גם חלק מהחוויה. אוכל מעולה בלב השטח זה שילוב מנצח! ארוחת ה"על האש" שלנו, עם בשרים איכותים צלוים בדיוק, עם מבחר תוספות הפכו לשם דבר. תבשילי הפוייקה, המבושלים על אש המדורה, מביאים אתם טעם שקשה לשחזר במטבח המודרני. ארוחות פיקניק ברמות שונות בצל עץ בלב המדבר או מתחת לרשת צל. ארוחות בוקר הן דרך טובה לפתיחת הפעילות. פריסות של כיבוד קל עם קפה מבושל ותה מדברי.
נשמח לשדרג את הפעילות שלכם עם ארוחה בלתי נשכחת, שעליו ידברו הרבה אחרי הטיול. מיקום: בכל מקום בשטח.

מחיר: פנו למשרד לקבלת הצעת מחיר.

סיור עקרבים

משך הפעילות: בין חצי שעה לשעה, בהתאם לעניין שאתם תגלו. 

סיור רגלי קצר. בעזרת פנסי אולטרה סגול מיוחדים נחפש עקרבים ונסביר עליהם ועל אורח חייהם. מדובר ביצור מרתק והסיור תמיד גורם להתפעלות.

מוומלץ לשלב את הפעילות עם מתחם מדורה בסוף הסיור, או עם פעילות אסטרונומיה.

את הפעילות ניתן לקיים באזור שדה-בוקר בלבד.

סדנאות גיבוש

בימינו, כאשר כל עובד מצפה ליום הכיף השנתי ומנהלי הארגונים מחפשים דרכים לשפר את תפקוד ארגונם, אנו מציעים מגוון רחב של פעילויות, אשר יגשימו את ציפיות שני הצדדים – מצד אחד, יום פעילות מושקע ומהנה ומצד שני, פעילויות אשר יתרמו לגיבוש העובדים, בניית אמון הדדי, פיתוח שיתוף הפעולה ועוד…

בזמן תיאום הפעילות נציע פעילות שלדעתנו תהיה המתאימה ביותר להשגת מטרות הפעילות. ניווט באמצעות כתבי חידה, ניווט ראלי בג'יפים או באופני הרים, טיולי משימות, פעילות אתגרית, פעילות Outdoor Training, טיולי אופני הרים, טיולי הליכה, סדנאות בישול, סדנאות גישוש בעקבות בעלי חיים ועוד… יקנו לכל משתתף ומשתתף הזדמנות להבליט את יכולותיו.

ימי כיף

מחפשים משהו שונה? הנגב מזכיר לכם את הצבא, מילואים? בנגב חם ומשעמם!!
בואו לראות את הנגב בצורה שלא הכרתם. המדריכים שלנו, עם האהבה העצומה לשטח וידע רב, יוכלו לחיות את הנגב אל מול עיניכם. אם ברגל, בג'יפים, באופניים או באוטובוס.
נגלה לכם נגב שלא הכרתם – מסלולי טיול מרתקים, נוף אין סופי, צמחים עם יכולות בלתי יאומנות, מעיינות שופעים במשך כל השנה, פעילויות מריצות אדרנלין ומלאות הנאה, ארוחות גורמה בלב המדבר, וזו רק ההתחלה… נוכל למצוא מסלול המתאים ביותר עבורכם.